Wyjazdy oraz wycieczki po Europie organizowane są przez cały rok. Niezwykłym miejscem, który cieszy się znacznym zainteresowaniem jest Wiedeń oraz Budapeszt. Podczas wycieczek, zarówno tych jednodniowych, jak i tych kilkudniowych można zwiedzić miasto oraz poznać naprawdę wiele ciekawych miejsc. Na wyjątkową uwagę zasługują takie miejsca, jak: Starówka a także Katedra św. Szczepana raz Holburg, który jest słynnym pałacem zimowym Habsburgów. Stale można odwiedzać także rezydencje letnie.

Wyjątkową oraz niespotykaną na skalę Europejską są także wizyty oraz uczty w typowo wiedeńskich gospodach, w których podawane są wiedeńskie, i regionalne potrawy. Kolejnym bardzo atrakcyjnym punktem zwiedzania jest rejs po Budapeszcie z możliwością obejrzenia niezwykłych miejsc oraz całej panoramy. Przejazd z Polski odbywa się przez Czechy, więc można na dodatek poznać Czechy, zwłaszcza podczas jazdy autokarem.

Będą w Wiedniu poleca się obejrzenie takich miejsc oraz zabytków jak: budynki Muzeum Sztuki Naturalnej, a także Parlament oraz Ratusz a także takie miejsca jak: Teatr Zamkowy oraz niezwykły kościół Wotywnego. Prawie wszyscy przewodnicy polecają także obejrzenie oraz zwiedzenia takich miejsc jak: opera państwowa, a także Starówkę Wiedeńską, która słynie na całym świecie z niezwykłych walorów w tym także architektonicznych.

Zapraszamy również na portal https://opoleinfo.pl, gdzie możesz sprawdzić różne ciekawe miejsca w starym, dobrym Opolu.

Na Starówce Wiedeńskiej warte uwagi są wszystkie zabytkowe uliczki, które prowadzą wprost do Starówki czyli takie jak: Graben czy także Kohlmarkt. W palnie prawie każdej wycieczki na terenie Wiednia są takie miejsca, jak: kompleks ogrodowy pałacu Belvedere. Warto tu przyjechać, tym bardziej, że Wiedeń to niezwykłe miejsce. Podczas zwiedzania letniej rezydencji Habsburgów turyści mogą wejść do takich komnat jak komnaty cesarskie. Poza tym sporą rozrywką są także takie pomieszczenia jak: powozownia karet.

Kolejną atrakcja na terenie Wiednia jest obecnie traktowana jako dzielnica – dawna wioska winiarzy, czyli dzisiejsze Grinzing. Serdecznie zapraszamy do przyjazdu do Wiednia, tym bardziej, że jest to bardzo wyjątkowe miejsce.